Witaj! Dziękujemy, że z nami jesteś!

Tworzymy społeczność zajmującą się testowaniem i rozwojem deepin. Jesteśmy przekonani, że deepin OS jest jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika dystrybucji Linux. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju systemu operacyjnego jak również autorskich aplikacji deepin. Jesteśmy w gronie zaakceptowanych międzynarodowych społeczności deepin.

Liczymy na Ciebie, liczymy na Was!

Liczymy na Wasze pomysły, uwagi oraz propozycje nowych funkcji. Naszym celem jest bliska współpraca ze społecznością międzynarodową oraz zespołem deepin w celu ciągłego udoskonalania systemu. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu Waszych ewentualnych problemów związanych z deepin. Zapraszamy na Blog oraz na Forum.

Dołączając do społeczności i korzystając z oprogramowania open-source przyjmujemy zupełnie nową filozofię. Otrzymujemy oprogramowanie, które należy postrzegać w kategoriach wolnego, a nie darmowego. Siłą oprogramowania open-source jest społeczność. Każdy może i powinien pomóc w rozwoju systemów. Nawet jeżeli nie masz wiedzy technicznej, a masz pewne spostrzeżenia lub przemyślenia, podziel się nimi z nami. To jest nieoceniona pomoc, która pozwoli tworzyć jeszcze lepsze oprogramowanie i przyczyni się do zadowolenia jeszcze większej grupy użytkowników. Naturalnie deepin nie jest tak powszechnie wykorzystywany jak systemy komercyjne, dlatego też każdy głos ma jeszcze większe znaczenie i większą siłę. Dziel się ze swoimi znajomymi Twoimi doświadczeniami, pokazuj im oprogramowanie open-source i naturalnie – system deepin OS.

Wasze doświadczenia

Jesteśmy przekonani, że deepin OS stanowi świetną alternatywę dla wiodących, komercyjnych systemów operacyjnych. Dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o deepin OS i miało możliwość jego wypróbowania, a liczymy na to, że również spora część zdecyduje się przejść na deepin’a.
Zwracamy się z prośbą do Wszystkich z Was, którzy już mają doświadczenia z deepin, abyście podzielili się z nami Waszymi doświadczeniami. Naturalnie dzięki temu możemy dostarczyć wiedzę do wszystkich osób, które poszukują alternatywnego systemu operacyjnego. Wasz głos stanowi nieocenioną pomoc. Opisując Wasze doświadczenia możecie odpowiedzieć na szereg pytań, które pojawiają się u każdego kto zastanawia się nad przetestowaniem na jakąkolwiek dystrybucję LINUX. Opisując jakie trudności mieliście, co zyskaliście, a być może z czego musieliście zrezygnować… wszystko to może ułatwić podjęcie właściwej decyzji wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają poznawać Świat open-source i dystrybucji LINUX.

Oddajemy stronę w Wasze ręce

Nie musicie być redaktorami i nie musicie mieć wiedzy na temat pisania artykułów. Możecie własnymi słowami opisać dany problem z którym się spotkaliście, a udało się go Wam rozwiązać. Możecie napisać własną recenzję deepin lub opisać jak i do czego Wy wykorzystujecie deepin. Możecie również opisać Wasze początki z open-source. Liczymy również na to, że podzielicie się z nami wiedzą na temat aplikacji z których korzystacie na co dzień. Polecajcie aplikacje pocztowe, aplikacje biurowe, programy do obróbki zdjęć lub inne. To wszystko może ułatwić nowicjuszom decyzję o rozpoczęciu przygody z deepin.

Liczymy na Was! Chcemy oddać tę stronę w Wasze ręce, aby była ona cenną bazą wiedzy i informacji dla początkujących i tych zaawansowanych użytkowników deepin OS.

Przekazujcie nam uwagi, pomysły

Wszelkie konstruktywne uwagi, będziemy naszymi kanałami komunikacji przekazywali do developerów i społeczności międzynarodowej. Możecie mieć pewność, że wszelkie propozycje, które wnoszą wartość dodaną lub wypływają znacząco na funkcjonalność systemu, będą uwzględnione i zapewne dodane do kolejnych aktualizacji systemu.

Jak możecie się z nami kontaktować?

Tak jak Wam wygodnie. Napiszcie maila na contact@deepin.com.pl. lub dodawajcie tematy na naszym forum.