Zobaczcie jakie ekscytujące nowości czekają na Was w najnoweszej wersji deepin OS 15.6:

Deepin OS to innowacyjny system operacyjny przeznaczony do pracy na laptopach i komputerach stacjonarnych.Jego celem jest zapewnienie stabilnej, wydajnej i łatwej w obsłudze pracy z Twoim komputerem. Przejrzysty interfejs wspiera użytkownika dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na wykonywanie zadań, pracę lub naukę. Nowa wersja – deepin 15.6,oferuje intuicyjne rozmieszczenie opcji i aplikacji, aby pomóc użytkownikom w szybkim rozpoczęciu pracy z systemem. Bez względu na to, z którego systemu operacyjnego korzystaliście wcześniej z deepin OS 15.6 bardzo szybko poczujecie się swobodnie.

W porównaniu z poprzednią wersją 15.5, deepin 15.6 został wzbogacony o funkcje wyłączania skalowania ekranów HiDPI, lewy pasek nawigacyjny i wtyczkę do okładki muzycznej w Control Center; dodano program powitalny i nową instrukcję obsługi Deepin dla łatwiejszego wprowadzenia użytkownika do nowego systemu operacyjnego. Oprócz dalszej optymalizacji środowiska graficznego, zmieniono wygląd menu start, częściowo zoptymalizowano doki, Control Center i komponenty pulpitu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiajacego nowe funkcje dostepne w wersji Deepin 15.6:

Opis nowych funkcji:

Ekran powitalny Deepin oferuje szybki dostęp do nowych funkcji

Nowy ekran powitalny przedstawia opcje personalizacji środowiska pracy. Ekran powitalny zostanie automatycznie wyświetlony po pierwszej instalacji systemu. System pomoże Ci dostosować do twoich potrzeb tryb pulpitu, motyw ikon, efekty okien.

deepin 15.6

Zobaczcie sami w jak unikalny sposób pokazujemy dostępne funkcje. Jest to dowód na to, że wielką uwagę przykładamy do zapewnienia Ci możliwie jak najłatwiejszego przejścia z dotychczasowego systemu operacyjnego:

Pasek nawigacyjny, zmiana ustawień za pomocą jednego kliknięcia

Pasek nawigacyjny znajduje się po lewej stronie w Control Center. Kliknij ikonę modułu po lewej stronie, aby szybko przejść do żądanych ustawień, bez konieczności przewijania listy w górę i w dół. Ponadto funkcja skalowania wyświetlacza jest zintegrowana z Centrum sterowania dla ekranów HiDPI.

deepin 15.6

Nowy zminimalizowany widok menu start

Zminimalizowane menu start lepiej pasuje do przyzwyczajeń użytkowników komercyjnych systemów operacyjnych i nowych użytkowników, ułatwiając przejście na Deepin OS. Kolejność aplikacji na liście “Wszystkie programy” jest taka sama jak w trybie pełnoekranowym, a nowo zainstalowane aplikacje są wymienione na dole, co pozwala na przeciąganie i porządkowanie listy.

Co więcej, aplikacje mogą być ustawione na podstawie częstotliwości pracy z nimi. Najczęściej używane aplikacje znajdziesz na górze listy. Ponadto zyskaliśmy możliwość odinstalowania aplikacji bezposrednio z menu – jak w trybie pełnoekranowym.

Wszechstronny podręcznik użytkownika

Nowa instrukcja Deepin Manual integruje instrukcje środowiska graficznego i wszystkich aplikacji deepin; kliknij jego ikonę, aby szybko i łatwo znaleźć właściwą instrukcję.

Jasny lub ciemny motyw, wybierz jaki lubisz

Interfejsy autorskich aplikacji deepin są bardziej spójne, zapewniając zarówno jasny, jak i ciemny motyw, co pozwala jeszcze lepiej dostosować system do Twoich potrzeb.

czytaj więcej o motywach

Pobierz deepin 15.6 szybko z naszego serwera:

Możesz zaktualizować system deepin OS z wersji 15.5 lub 15.6 beta z wykorzystaniem metody aktualizacji poprzez interfejs graficzny lub poprzez wykonanie komendy: sudo apt full-upgrade w terminalu. Dla nowej instalacji systemu pobierz plik .iso deepin 15.6.

 


 

Poniższy film pokazuje nowe funkcje wprowadzone w poprzedniej wersji Deepin OS 15.5.

Poznaj również zespół, który na codzień wraz ze społecznością międzynarodową Tworzy i rozwija deepin. Dołacz do nas…