Deepin Manual  jako podręcznik, który ma na celu pomóc użytkownikom Deepin Operating System! Niezależnie od tego, czy jesteś nowym czy zaawansowanym użytkownikiem, możesz dowiedzieć się więcej na temat Deepin i jego aplikacji rodzimych.

 

 

Zbiór podręczników – poznaj Deepin

 

W oparciu o starą wersję Deepin Manual V2.0 zintegrowano podręczniki  środowiska graficznego i aplikacji Deepin, dzięki czemu można szybko uzyskać pełne zrozumienie; ponadto zapewniono w Aktywatorze wejście przez ikonę, dzięki czemu można go uruchomić szybciej i łatwiej.

 

 

Integracja systemów – efektywna obsługa manuala

Deepin Manual został zintegrowany z systemem. W przypadku napotkania problemów w korzystaniu z aplikacji, można kliknąć Pomoc w menu głównym, aby wyświetlić podręcznik i uzyskać odpowiedź na konkretne pytania, co jest dość wydajne. Ponadto można nacisnąć klawisz [F1], aby wywołać instrukcję i łatwo odnaleźć żądaną zawartość.

Nawigacja wyświetlania – znajdź zawartość w prosty sposób

 

Główny interfejs jest czysty i piękny, a każda instrukcja jest wyświetlana według bloku funkcjonalnego. Przewijanie kółkiem myszy w górę i w dół powoduje, że tytuł w nawigacji jest wyświetlany synchronicznie z tekstem głównym.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, ikony i zdjęcia w tekście zostały przeprojektowane, obraz można powiększyć klikając, a adaptacja HiDPI jest obsługiwana.

Linki wewnętrzne – doświadcz lepszej interakcji.

 

W Deepin Manual przyjęto wewnętrzne linki do do linkowania treści. Można kliknąć łącze wewnętrzne, aby przejść do odpowiedniej sekcji; Jeśli łącza tekstowe Manuala prowadzą do  innej aplikacji, aplikacja zostanie uruchomiona w nowym oknie.

Inteligentne wyszukiwanie – znajdź dokładnie to, czego szukasz

 

Pole wyszukiwania znajduje się pośrodku górnego paska. Kliknij i wprowadź słowo kluczowe, Deepin Manual autmatycznie dopasowuje i pokazuje wszystkie tytuły i treści ze słowem kluczowym. W odróżnieniu od tradycyjnego wyszukiwania dokumentów, może on precyzyjnie przejść do żądanej zawartości, klikając w wynik wyszukiwania.