Deepin Polska – Forum

Deepin Polska - Forum

Deepin OS
Posty
Tematy

Pomysły i uwagi

Zgłaszamy wszelkie pomysły na poprawę funkcjonowania systemu jak również wszelkie opcje i funkcje, które chcielibyście mieć dostępne w kolejnych wersjach systemu.

11
6

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

1
1

 

Aplikacje deepin
Posty
Tematy

Pomysły na usprawnienie aplikacji

Zgłaszamy wszelkie pomysły na poprawienie oryginalnych aplikacji deepin. Jeżeli chcecie dodać nowe opcje do aplikacji to jest właściwe miejsce, aby zgłosić wszelkie potrzeby i uwagi w tym zakresie.

0
0

Sklep deepin

Zgłaszamy wszelkie uwagi dotyczące aplikacji dostępnych w oficjalnym sklepie deepin. Jeżeli chcesz dodać aplikację do sklepu lub zgłaszasz nieaktualną wersję aplikacji to jest właściwe miejsce, aby to zrobić.

20
5

Aplikacje pod LINUX
Posty
Tematy

Szukam aplikacji (1 viewing)

W tym miejscu opisujecie jakich aplikacji potrzebujecie. Napiszcie dokłądnie jaka funkcjonalność Was interesuje, jaki problem checie rzwiązać, co chcecie uzyskać... z pewnością my i nasza społeczność znajdzie najlepsze rozwiązanie.

17
6

Polecam aplikację

W tym miejscu opisujcie aplikacje, które chcecie polecić społeczności. Jeżeli znaleźliście jakąś ciekawą aplikację, chcecie nam polecić oprogramowanie biurowe lub klienta pocztowego, a może znacie świetny program do obróbki grafiki - to jest idealne miejsce. Podzielcie się wiedzą i doświadczeniami.

0
0

Mam problem z aplikacją

Jeżeli szukacie rozwiązania problemów z funkcjonowaniem dowolnej aplikacji to właśnie tu możecie to zrobić.

18
4

Kawiarnia
Posty
Tematy

dyskusje

Jest to miejsce do wszelkich dyskusji nie tylko związanych z deepin, ale również ogólnie z tematyką Linux. Podziel się z nami ciekawym pomysłem lub zgłoś potrzebę dodania nowej kategorii do forum. Zależy nam na tym, aby wspólnie z Wami tworzyć forum i rozwijać deepin, ale również propagować i wspierać FOSS.

4
2

Dzielimy się doświadczeniami
Posty
Tematy

Wasze doświadczenia z deepin

Napiszcie dlaczego korzystacie z deepin i czy jest to Wasz główny OS? Jeżeli korzystacie z dualboot to co Was jeszcze zatrzymuje przy innym systemie operacyjnym? Jak długo korzystacie z deepin i jakie są Wasze doświadczenia z innymi dystrybucjami? Napiszcie ciekawe artykuły, wrzucajcie zrzuty ekranów, pokażcie jak wygląda Wasz pulpit i jak korzystacie z deepin... pokażcie największe zalety deepin. Na pewno nauczymy się od Was czegoś nowego i zapewne swoimi wpisami przekonacie niezdecydowanych do wypróbowania deepin !

6
4

Share with us your feedback

Help us to promote deepin ! Why you use deepin? Is it your main OS? How long have you been using deepin and what are your experiences with other distributions? Write interesting articles, upload screenshots, show what your desktop looks like and how you use deepin… show the biggest advantages of deepin. For sure we will learn something new from you and you will probably convince some people to try and use deepin !

5
3

 

Share:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja