Deepin Polska – Forum

Lenovo Yoga 300  

RSS

BolQ
 BolQ
(@bolq)
New Member
Witamy: 5 miesięcy temu
15/09/2018 11:35 am  

Witam wszystkich, tak niedawno usłyszałem o tej dystrybucji i chciałbym ją zainstalować na wymienionym w tytule sprzęcie. Zaznaczę tylko że mam tą nieco lepszą wersję od powszechnie spotykanej w sklepach, moje lenovo ma pentiuma n3540 4 cores , 64 GB dysk, choć nadal niestety tylko 2 GBGB RAM. Przetestowałem już system na takiej testowej stacjonarce, i zastanawiam się jak się sprawdzi na Lenovo, czy wszystkie funkcje zadziałają podobnie jak pod W10, macie może jakieś doświadczenia w tym względzie ? , pozdrawiam

This topic was modified 3 miesiące temu by Dany Gee

OdpowiedzCytat
Dany Gee
(@dany-gee)
Member
Witamy: 8 miesięcy temu
18/09/2018 10:50 am  

Sprawdź Deepina uruchamiając go na Twoim sprzęcie z LiveUSB - stworzysz je na Windowsie za pomocą programu RUFUS. Jest prosty w obsłudze.

Można też podpiąć zewnętrzny dysk na USB i tam Deepina zainstalować.

Można też zrobić dualboot z windowsem, choć z doświadczenia polecam instalować Linuxy na własnych dyskach.

| OS: Deepin 15.8 | MB: ASUS Z170 DELUXE | CPU: i7-6700K | GPU: nVidia GTX 1080 (Driver 387.34) | RAM: 32GB G-SKILL Ripjaws 4 | NET: I219-V Ethernet | AUDIO: NVIDIA GP104 HD Audio Controller | SSD: KINGSTON_SH100S3 | DISPLAY: 50" LG OLED TV 4K@60 FPS |

OdpowiedzCytat
Share:

Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja