Rozwój nowego Deepin Store V5 wchodzi w końcową fazę. Wkrótce będziemy mogli cieszyć się zaktualizowaną wersją najlepszego sklepu z aplikacjami dla LINUX. Będzie on pełen ulepszeń i nowych funkcji.

Na stronie głównej, obok nowych aplikacji, wyświetlone zostaną dodatkowe informacje. Jeszcze łatwiej będziecie mogli odkrywać nowe programy. Dostępne będą ulepszone zakładki takie jak: rankingi, popularne i rekomendowane aplikacje.

Kolejną nowością jest przycisk (Poproś o aktualizację), który daje nam możliwość interaktywnego zasugerowania zmiany wersji dla danego oprogramowania. Jest to funkcja, którą nam zgłaszaliście i już niebawem będzie ona dla Was dostępna. Dzięki tej opcji użytkownicy systemu, będą mogli poinformować o nowej wersji aplikacji co w efekcie zapewni wszystkim dostęp do programów w najnowych wersjach.

Dodatkowo możliwe będzie odinstalowanie aplikacji z tego samego interfejsu sklepu lub pobrania odpowiedniego pakietu bez konieczności instalowania go w systemie.

Kolejną funkcją zgłaszaną przez Was jest możliwość zasugerowania aplikacji, które powinny zostać dodane do sklepu. Mamy dobra informację. Również ta funkcja pojawi się już niebawem w sklepie.

Deepin Store V5, będzie kolejną aplikacją, która otrzyma funcję przełączania między jasnym / ciemnym motywem.

 

Poinformujemy Was jak tylko aktualizacja, będzie dostępna.