Witaj! Dziękujemy, że z nami jesteś!

Poznaj 3 sposoby na ekspresowe otrzymywanie informacji o nowościach z Deepin Polska:

1. Facebook

Zapraszamy na naszą stronę na Facebook. Polecaj i komentuj posty.

2. Powiadomienia

Na naszej stronie głównej w lewym dolnym rogu widzisz dzwonek. Klikając na niego możesz wyrazić zgodę na przekazywanie Ci powiadomień bezpośrednio w pasku powiadomień przeglądarki. Jest to najszybszy sposób otrzymywania powiadomień od Nas.

3. Newsletter

Jeżeli nie otrzymujesz e-mail z linkiem do aktywacji subskrypcji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM i dodanie naszego adresu do zaufanych.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie przez nas informacji na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Będziemy informowali Cię o nowych wersjach systemu jak również o aktualizacjach. Przeprowadzamy również własne testy i wprowadzamy poprawki, aby doświadczenia z korzystania z Deepin OS były jeszcze bardziej pozytywne. Jeszcze raz dziękujemy, że z nami jesteś.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności: Polityka Prywatności

 

 

Liczymy na Ciebie, liczymy na Was!

Liczymy na Wasze pomysły, uwagi oraz propozycje nowych funkcji. Naszym celem jest bliska współpraca ze społecznością międzynarodową oraz zespołem deepin w celu ciągłego udoskonalania systemu. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu Waszych ewentualnych problemów związanych z deepin. Zapraszamy na Blog oraz na Forum.

Dołączając do społeczności i korzystając z oprogramowania open-source przyjmujemy zupełnie nową filozofię. Otrzymujemy oprogramowanie, które należy postrzegać w kategoriach wolnego, a nie darmowego. Siłą oprogramowania open-source jest społeczność. Każdy może i powinien pomóc w rozwoju systemów. Nawet jeżeli nie masz wiedzy technicznej, a masz pewne spostrzeżenia lub przemyślenia, podziel się nimi z nami. To jest nieoceniona pomoc, która pozwoli tworzyć jeszcze lepsze oprogramowanie i przyczyni się do zadowolenia jeszcze większej grupy użytkowników. Naturalnie deepin nie jest tak powszechnie wykorzystywany jak systemy komercyjne, dlatego też każdy głos ma jeszcze większe znaczenie i większą siłę. Dziel się ze swoimi znajomymi Twoimi doświadczeniami, pokazuj im oprogramowanie open-source i naturalnie – system deepin OS.