W oparciu o Wasze  sugestie Deepin Store V5.0 został gruntownie przebudowany i zoptymalizowany. Wszystko to po to, by zapewnić Wam korzystania  z aplikacji i nowe wrażenia. Będzie on na bieżąco aktualizowany i optymalizowany, poprawiając zarządzanie aplikacjami i zwiększając wygodę użytkowników.

Ponadto obecnie badamy również możliwość przynoszenia korzyści twórcom aplikacji. Dlatego w całkowicie nowym Deepin Store V5.0 nie tylko zoptymalizowaliśmy wyświetlanie i prędkość pobierania, ale także dodaliśmy funkcję wsparcia finansowego twórców. W ten sposób twórcy aplikacji mogą, z jednej strony, dzielić się opracowanymi lub odkrytymi doskonałymi aplikacjami z wszystkimi użytkownikami, z drugiej strony, czerpać korzyści dzięki ich otwartemu oprogramowaniu. Co więcej, pomaga programistom i entuzjastom open source badać nowe sposoby promowania rozwoju ekosystemu open source.

Odkryjmy więcej funkcji Deepin Store V5.0.

Wygodnie zarządzaj aplikacjami z jednego miejsca. Aplikacje można wyszukiwać, pobierać i instalować za jednym kliknięciem. Dla Twojej wygody aplikacje zostały pogrupowane w różne kategorie.

Kontroluj proces pobierania i instalacji aplikacji. Jeśli instalacja nie powiedzie się, możesz wyświetlić przyczynę awarii i podać nam szczegóły, aby rozwiązać problem szybciej.

Ponadto pobraną aplikację można łatwo zaktualizować i odinstalować.

 

Polecaj i zgłaszaj aplikacje, które powinniśmy dodać do sklepu

Aby zapewnić wysoką jakość i najwyższy poziom bezpieczeństwa, każda aplikacja w Deepin Store jest sprawdzana i przeglądana ręcznie, z naciskiem na to, aby w sklepie były umieszczane tylko najnowsze lub najlepsze aplikacje.
Ponieważ jednak wszyscy mamy różne potrzeby w zakresie aplikacji może się zdążyć, że w sklepie Deepin Store możesz nie znaleźć jakiegoś programu. Zgłoś ją do nas poprzez funkcję “Recommend App” w menu głównym.

 

Nie mamy najnowszej wersji w Sklepie? Zgłoś nam to.

Nie jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco nowych wersji wszystkich aplikacji. Chcąc jednak utrzymać jak najwyższy poziom naszego sklepu oddajemy Wam kolejną opcję: “Ask for update” (Zapytaj o aktualizację). Jeśli zauważysz, że aplikacja ma nowszą wersję, poinformuj nas o tym za pomocą tej funkcji, zapewnimy aktualizację tak szybko, jak to możliwe.

Uzyskaj więcej informacji o wybranej aplikacji

Dodaliśmy wyraźniejsze zrzuty ekranu, aby pomóc Ci szybciej odnaleźć ulubioną aplikację.

Na stronie szczegółów aplikacji można kliknąć zrzut ekranu, aby wyświetlić go w dużej oknie, a następnie przejść bezpośrednio do następnej, w ten sposób dowiesz się więcej o szczegółach aplikacji.

Inteligentne wyszukiwanie aplikacji

W sklepie Deepin Store możesz wyszukać aplikację po nazwie, opisie i sloganie.

 

Zapomnij o problemach z pakietami

Obecnie obsługiwane są zarówno aplikacje deb i flatpak, jak i formaty rpm i snap. Użytkownicy nie muszą już martwić się o problemy z formatem pakietów.
Poprawiono obsługę ekranów HiDPI: Sklep obsługuje ekrany HiDPI, a obrazy  są wyraźniejsze.