Witajcie! Dziękujemy, że z nami jesteście!

Jesteśmy przekonani, że deepin OS stanowi świetną alternatywę dla wiodących, komercyjnych systemów operacyjnych. Dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o deepin OS i miało możliwość jego wypróbowania, a liczymy na to, że również spora część zdecyduje się przejść na deepin’a.
Zwracamy się z prośbą do Wszystkich z Was, którzy już mają doświadczenia z deepin, abyście podzielili się z nami Waszymi doświadczeniami. Naturalnie dzięki temu możemy dostarczyć wiedzę do wszystkich osób, które poszukują alternatywnego systemu operacyjnego. Wasz głos stanowi nieocenioną pomoc. Opisując Wasze doświadczenia możecie odpowiedzieć na szereg pytań, które pojawiają się u każdego kto zastanawia się nad przetestowaniem na jakąkolwiek dystrybucję LINUX. Opisując jakie trudności mieliście, co zyskaliście, a być może z czego musieliście zrezygnować… wszystko to może ułatwić podjęcie właściwej decyzji wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają poznawać Świat open-source i dystrybucji LINUX.

Filozofia

Dołączając do społeczności i korzystając z oprogramowania open-source przyjmujemy zupełnie nową filozofię. Otrzymujemy oprogramowanie, które należy postrzegać w kategoriach wolnego, a nie darmowego. Siłą oprogramowania open-source jest społeczność. Każdy może i powinien pomóc w rozwoju systemów. Nawet jeżeli nie masz wiedzy technicznej, a masz pewne spostrzeżenia lub przemyślenia, podziel się nimi z nami. To jest nieoceniona pomoc, która pozwoli tworzyć jeszcze lepsze oprogramowanie i przyczyni się do zadowolenia jeszcze większej grupy użytkowników. Naturalnie deepin nie jest tak powszechnie wykorzystywany jak systemy komercyjne, dlatego też każdy głos ma jeszcze większe znaczenie i większą siłę. Dziel się ze swoimi znajomymi Twoimi doświadczeniami, pokazuj im oprogramowanie open-source i naturalnie – system deepin OS.

 

Jak możecie się z nami kontaktować?

Tak jak Wam wygodnie. Napiszcie maila na contact@deepin.com.pl. lub dodawajcie tematy na naszym forum.

Liczymy na ciekawe recenzje i opisy 😉